O stronie

Last minute przez życie wakacje w Afryce i inne podróże

Chciałabym do informatycznej przestrzeni wprowadzić ludzi, którzy z różnych względów pozostali cyfrowymi outsiderami, imigrantów cyfrowych, którzy spędzają czas przy komputerze trochę podobnie jak przy książce czy przed telewizorem. Zapraszam jednak też tubylców cyfrowych, bo tu będą mogli się otrzeć o świat odchodzący lub zupełnie przeszły. Wierzę, że wielu z nich zaciekawią prawdziwe historie ludzi lub choćby wycinki tych historii.

Ocal od zapomnienia siebie i bliskich Ci ludzi

To strona dla tych, których ciekawi drugi człowiek a nie celebrowanie życia celebrytów.

Każdy może tu też skorzystać bezpłatnie z profesjonalnej pomocy, opowiedzieć swoją historię lub o kimś ciekawym, by została opisana. Można to zrobić za pomocą formularza http://last-minute-przez-zycie.pl/ocal-od-zapomnienia/ lub skontaktować się w tej sprawie za pomocą adresu przezzycieblog@gmail.com – żebym zebrała materiał potrzebny do napisania opowieści i ją bezpłatnie napisała i opublikowała na tej stronie.

Informatyczne Niebo

Na tej stronie jest dużo przestrzeni na stworzenie Informatycznego Nieba – dla tych, którzy odeszli zanim nastała era komputerów. Do Informatycznego Nieba, czy Wiecznej Cyberprzestrzeni już wprowadziłam swoją mamę Elżbietę Sip z domu Zaranek, Józefa Sip i innych. Z czasem mam nadzieję gęsto zapełnić Informatyczną Wieczną Przestrzeń.

Rozwiązuję problemy

Zachęcam do korzystania – w razie potrzeby – z zakładki „Rozwiązuję problemy”. Każdy może poradzić się lub skonsultować swój życiowy problem poza okiem innych użytkowników za pomocą http://last-minute-przez-zycie.pl/rozwiazuje-problemy/ – i uzyskać odpowiedź na swój adres mailowy. Przekazane tą drogą informacje są poufne i nie mogą być wykorzystane poza osobistą korespondencją z adresatem.

Na stronie Last minute przez życie, wakacje w Afryce i inne podróże zamierzam podróżować po miejscach i w czasie a po drodze poznawać ludzi. Mam zamiar przy tym się dobrze bawić. Czego też życzę każdemu, kto zechce bawić się ze mną.

Grażyna Lubińska

przezzycieblog@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *