Polityka prywatności

Załącznik Regulaminu serwisu last-minute-przez-zycie.pl
Serdecznie dziękuję za odwiedzenie serwisu  last-minute-przez-zycie.pl („Serwis”).
Wydawcą Serwisu jest firma Nowy Wyraz Grażyna Lubińska z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwickiej 40/87, 00-735 Warszawa, Regon 351526530 (“Nowy Wyraz”).
Gwarantuję, że dołożę wszelkich starań, by zapewnić najwyższy poziom ochrony prywatności użytkowników serwisu last-minute-przez-zycie.pl
Wszelkie zabezpieczenia, jak również polityka ochrony danych osobowych została opracowana na podstawie obowiązujących w Polsce przepisów prawnych oraz uwzględnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, pozycja 883.

Podobnie jak wiele innych serwisów internetowych, Serwis wykorzystuje pliki „cookies” oraz inne rozwiązania techniczne służące do zbierania informacji dotyczących Państwa wizyt w Serwisie. Dane powyższe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa w razie naruszenia praw firmy Nowy Wyraz, próby włamania lub innego działania na jej szkodę.
Poza powyższym firma Nowy Wyraz w żadnym wypadku nie będzie przekazywać Państwa danych podmiotom trzecim. Dane te będą mogły zostać udostępnione jedynie w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawnych.
Chciałabym również zastrzec, iż jestem uprawniona do wysyłania Państwu niezapowiedzianych wiadomości. Zalicza się do nich informacje odnoszące się bezpośrednio lub pośrednio do funkcjonowania Serwisu, bądź inne krótkie wiadomości do Państwa (np. życzenia, informacje o nowych wiadomościach, komunikaty systemu). Każdy z użytkowników Serwisu ma prawo zastrzec, że nie chce otrzymywać w/w informacji od Serwisu.
Wszelkie treści reklamowe związane z działalnością komercyjną firmy Nowy Wyraz i jej kontrahentów lub partnerów mogą być przesyłane użytkownikom Serwisu wyłącznie za ich zgodą, zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, ze. zm.).
Zastrzegamy sobie prawo wprowadzania dowolnych zmian niniejszej polityki prywatności. Aktualna wersja polityki prywatności wyświetlana jest zawsze na stronie internetowej Serwisu pod adresem: http://last-minute-przez-zycie.pl

Kontakt
przezzycieblog@gmail.com
Nowy Wyraz Grażyna Lubińska, ul. Iwicka 40/87, 00-735 Warszawa.

2 thoughts on “Polityka prywatności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *